[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
aeroterma electrica ceramica, 25/1500/3000w, ptc
283,93 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
DZ-EI113
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
81.15 Lei x 4 rate |
Aeroterma electrica ceramica, 25/1500/3000W, PTC, Detoolz DZ-EI113 este un produs eficient util mai ales in zilele de iarna cand temperatura scade puternic pentru incalzirea birourilor sau camerelor de lucru.
Este o aeroterma electrica cu ventilator, care poate fi utilizata in gospodarii, spatii de depozitare, ateliere de lucru, birouri sau sere. Are montat un termostat si un termostat cu non-auto-resetare. In functie de temperatura aerului de intrare, termostatul controleaza temperatura din incapere.
Aeroterma electrica ceramica, 25/1500/3000W, PTC, Detoolz DZ-EI113, are urmatoarele caracteristici:
• Constructie robusta, din materiale de fabricatie de cea mai buna calitate, rezistente pentru o durata de viata extinsa;
• Elemente de incalzire din ceramica – incalzire mai rapida (termistori PTC cu semiconductori ceramici)
• Control termostat;
• Protectie supraincalzire;
• Ventilator si racire;
• Nu arde praful;
• Eficienta energetica mai buna;
• Inmagazineaza caldura mai mult timp.
• Termostat cu capilar ce permite controlul temperaturii;
• Incalzire fara mirosuri si fum.
• Produs cu raport pret/calitate excelent;
• Consum redus de energie;
• Trebuie folosit numai pentru destinatia pentru care a fost construit.
Putere incalzire pe trepte:
•treapta I: 25 W
•treapta II: 1500 W
•treapta II: 3000 W
Incalzire:
•treapta I: 85 BTU
•treapta II: 5118 BTU
•treapta III: 10236 BTU
Continut colet aeroterma electrica ceramica, 25/1500/3000W, PTC, Detoolz DZ-EI113:
• Aeroterma electrica ceramica DZ-EI113
• Manual de instructiuni.
| Brand | Detoolz |
| Buton on/off | Nu |
| Clasa de protectie | IP20 |
| Clasa protectie electrica | I |
| Dimensiune ambalaj | 265x210x315 mm |
| Domeniu de utilizare | Interior |
| Flux aer | 340m³/h |
| Frecventa (Hz) | 50 Hz |
| Greutata bruta | 3.2 kg |
| Greutate neta | 2.7 kg |
| Lungime cablu electric | 1.60 m ( vizibil aproximativ 1.45 m) |
| Material | Metal+Plastic |
| Nivel sunet | 48 dB |
| Numar bucati/bax | 1 |
| Numar trepte | 3 |
| Protectie supraincalzire | Da |
| Putere de iesire | 25W (85 BTU)/Aer rece; 1500W (5118BTU)/Aer cald; 3000W (10236 BTU)/Aer fierbinte |
| Putere incalzire pe trepte | 25/1500/3000W |
| Putere KW/W | 3000 W |
| Suprafata incalzita | 30 m² |
| Temperatura de lucru | -15˚C ÷ 50˚C |
| Temperatura de oprire in caz de supraincalzire | 50˚C |
| Temperatura maxima produsa | 40˚C |
| Tensiune | 220-240V |
| Termostat | Da |
| Timp de utilizare continua | 5000 h |
| Tip produs | Aeroterma electrica |
Manual de utilizare : DZ-EI112_ DZ-EI113 Aeroterma electrica ceramica RO_.pdf
DZ-EI113
Fisa tehnica
- Suprafata incalzita
- 30 m²
- Nivel sunet
- 48 dB
- Lungime cablu electric
- 1.60 m ( vizibil aproximativ 1.45 m)
- Flux aer
- 340m³/h
- Putere de iesire
- 25W (85 BTU)/Aer rece; 1500W (5118BTU)/Aer cald; 3000W (10236 BTU)/Aer fierbinte
- Buton ON/OFF
- Nu
- Putere incalzire pe trepte
- 25/1500/3000W
- Greutata bruta
- 3.2 kg
- Putere KW/W
- 3000 W
- Numar bucati/bax
- 1
- Temperatura de oprire in caz de supraincalzire
- 50˚C
- Temperatura maxima produsa
- 40˚C
- Timp de utilizare continua
- 5000 h
- Clasa protectie electrica
- I
- Numar trepte
- 3
- Termostat
- Da
- Frecventa (Hz)
- 50 Hz
- Material
- metal+plastic
- Greutate netă
- 2.7 kg
- Tip Produs
- Aeroterma electrica
- Temperatura de lucru
- -15˚C ÷ 50˚C
- brand
- Detoolz
- clasa de protectie
- IP20
- tensiune
- 220-240V
- domeniu de utilizare
- Interior
- Dimensiune ambalaj
- 265x210x315 mm
- protectie supraincalzire
- Da
Referinte specifice







