[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
aeroterma electrica industriala 25/1000/2000w
261,60 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
DZ-EI110
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
75.56 Lei x 4 rate |
Aeroterma electrica industriala 25/1000/2000W, Detoolz DZ-EI110 este un produs eficient util mai ales in zilele de iarna cand temperatura scade puternic pentru incalzirea birourilor sau camerelor de lucru.
Este o aeroterma electrica cu ventilator, care poate fi utilizata in gospodarii, spatii de depozitare, ateliere de lucru, birouri sau sere. Are montat un termostat si un termostat cu non-auto-resetare. In functie de temperatura aerului de intrare, termostatul controleaza temperatura din incapere.
Aeroterma electrica industriala Detoolz DZ-EI110, are urmatoarele caracteristici:
•Constructie robusta, din materiale de fabricatie de cea mai buna calitate, rezistente pentru o durata de viata extinsa;
•Elemente de incalzire din otel inox;
•Control termostat;
•Protectie supraincalzire;
•Ventilator si racire;
•Carcasa din metal;
•Maner izolat pentru utilizare si deplasare in siguranta;
•Termostat cu capilar ce permite controlul temperaturii;
•Incalzire fara mirosuri si fum.
•Produs cu raport pret/calitate excelent;
•Consum redus de energie;
•Trebuie folosit numai pentru destinatia pentru care a fost construit.
Putere incalzire pe trepte:
•treapta I: 25 W
•treapta II: 1000 W
•treapta III: 2000 W
Incalzire:
•treapta I: 85 BTU
•treapta II: 3412 BTU
•treapta III: 6824 BTU
Continut colet aeroterma electrica industriala 25/1000/2000W, Detoolz DZ-EI110:
•Aeroterma electrica industriala DZ-EI110
•Manual de instructiuni.
| Brand | Detoolz |
| Clasa de izolatie | B |
| Clasa de protectie | IP24 |
| Clasa izolatie | Clasa I |
| Clasa protectie electrica | Clasa I |
| Dimensiune | 200x230x335 mm |
| Elemente de incalzire | Inox |
| Flux aer | 272 m³/h |
| Frecventa (Hz) | 50 Hz |
| Greutata bruta | 3.8 kg |
| Greutate neta | 3.1 kg |
| Material | metal (0.6 mm) |
| Motor | YZF48213H (IP44) |
| Nivel sunet | 51 dB |
| Numar bucati/bax | 1 buc |
| Numar trepte | 3 |
| Protectie siguranta | Da |
| Protectie supraincalzire | Da |
| Putere incalzire pe trepte | treapta I: 20 W; treapta II: 1000 W; treapta III: 2000 W |
| Putere KW/W | 2000 W |
| Suprafata incalzita | 20 m² |
| Temperatura de repornire dupa supraincalzire | Da |
| Temperatura maxima produsa | 40˚C |
| Tensiune | 220-240V |
| Termostat | Da |
| Tip produs | Aeroterma electrica |
| Trepte | 3 trepte |
Manual de utilizare : DZ-EI110_ DZ-EI111 Aeroterma electrica industriala RO_.pdf
DZ-EI110
Fisa tehnica
- Greutata bruta
- 3.8 kg
- Numar trepte
- 3
- Motor
- YZF48213H (IP44)
- Trepte
- 3 trepte
- Temperatura de repornire dupa supraincalzire
- Da
- Protectie siguranta
- Da
- Elemente de incalzire
- Inox
- Clasa protectie electrica
- Clasa I
- Temperatura maxima produsa
- 40˚C
- Suprafata incalzita
- 20 m²
- Putere incalzire pe trepte
- treapta I: 20 W; treapta II: 1000 W; treapta III: 2000 W
- Nivel sunet
- 51 dB
- Flux aer
- 272 m³/h
- Putere KW/W
- 2000 W
- Clasa izolatie
- Clasa I
- Numar bucati/bax
- 1 buc
- Clasa de izolație
- B
- Termostat
- Da
- Frecventa (Hz)
- 50 Hz
- Material
- metal (0.6 mm)
- Greutate netă
- 3.1 kg
- Tip Produs
- Aeroterma electrica
- brand
- Detoolz
- clasa de protectie
- IP24
- tensiune
- 220-240V
- dimensiune
- 200x230x335 mm
- protectie supraincalzire
- Da
Referinte specifice







