633,45 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
alarma contacte nbs-ss 100-1600af 004673212
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 0.254 kg |
| Cantitate | 320 |
| Inaltime (mm) | 95 mm |
| Denumire clasă | Alarmă contacte |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 004673212 |
| Descriere | NBS-SS 100-1600AF |
| Cantitate. transport | 6400 |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Utilizare cu | NBS 100-1600AF |
| Adâncime (mm) | 152 mm |
| qty | 10 pcs |
| volume | 0.4 dm3 |
| Accesorii funcționale | Signal switch SS |
004673212
20 Produse
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004673212
- Descriere
- NBS-SS 100-1600AF
- Cantitate. transport
- 6400
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Utilizare cu
- NBS 100-1600AF
- Adâncime (mm)
- 152 mm
- qty
- 10 pcs
- volume
- 0.4 dm3
- Accesorii funcționale
- Signal switch SS
- Weight
- 0.254 kg
- Denumire clasă
- Alarmă contacte
- Tarif vamal
- 85389099
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 320
- Inaltime (mm)
- 95 mm
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
305,80 lei
60,16 lei















