120,12 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
85,14 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004122025
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Bază siguranțe PK 1 M10-M10 DC 1000V 1p 004122025
| Cod ETI | 004122025 |
| Descriere | PK 1 M10-M10 DC 1000V 1p |
| Denumire clasă | Bază siguranțe |
| Curent nominal (A) | 250 |
| Mărime | NH1 |
| Tensiune nominală AC (V) | 1000 |
| Tensiune nominală DC (V) | 1000 |
| Grup de produse | soclu siguranță-JT |
| Conectare | M10 |
| Montare | Montajul șurubului |
| Standarde | IEC60269 |
| Greutatea produsului | 0.646 kg |
| Tarif vamal | 85389099 |
| logis_net_width | 56 mm |
| logis_net_height | 200 mm |
| logis_net_depth | 82 mm |
| Cantitate | 18 |
| Greutate | 11.64 kg |
| Cantitate. transport | 288 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.646 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Logistic_logis_net_width | 56 mm |
| Logistic_logis_net_height | 200 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 82 mm |
004122025
3 Produse
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 288
- Grup de produse
- soclu siguranță-JT
- Tensiune nominală DC (V)
- 1000
- Conectare
- M10
- Tensiune nominală AC (V)
- 1000 V
- Logistic_logis_net_depth
- 82 mm
- Logistic_logis_net_height
- 200 mm
- Logistic_logis_net_width
- 56 mm
- logis_net_depth
- 82 mm
- logis_net_height
- 200 mm
- logis_net_width
- 56 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.646 kg
- Greutatea produsului
- 0.646 kg
- Standarde
- IEC60269
- Descriere
- PK 1 M10-M10 DC 1000V 1p
- Cod ETI
- 004122025
- Weight
- 11.64 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Denumire clasă
- Bază siguranțe
- Curent nominal (A)
- 250 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 18
- Montare
- Montajul șurubului
- marime
- NH1
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
398,51 lei
2.825,71 lei
9,08 lei














