[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
aragaz camping pliabil aprindere piezo 113*113*95m
36,43 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
GF-2437
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Aragaz camping pliabil aprindere piezo 113*113*95m, Micul Fermier GF-2437
Este ideal pentru sesiunile de pescuit sau orice alta activitate desfasurata in aer liber.
| Brand | Micul Fermier |
| Aprindre piezo-electrica | Da |
| Capacitate rezerva gaz Max. | 250 g |
| Dimensiune ambalaj | 115x115x95 mm |
| Dimensiune produs | 95x95 mm/ 190x100 mm |
| Greutata bruta | 19.6 kg bax / 0.4 kg buc |
| Greutate neta | 18.6 kg bax / 0.38 kg buc |
| Material | Otel inoxidabil, aluminiu |
| Model rezerva gaz | Tip spray |
| Numar bucati/bax | 48 buc |
| Picioare arzator pliabile | Da |
| Putere maxima | 2800 W |
| Reglaj flacara | Da |
| Rezistent la vant | Nu |
| Suport arzator pliabil | Da |
GF-2437
Fisa tehnica
- Numar bucati/bax
- 48 buc
- Greutata bruta
- 19.6 kg bax / 0.4 kg buc
- Material
- Otel inoxidabil, aluminiu
- Greutate netă
- 18.6 kg bax / 0.38 kg buc
- putere maxima
- 2800 W
- brand
- Micul Fermier
- dimensiune produs
- 95x95 mm/ 190x100 mm
- Aprindre piezo-electrica
- Da
- Capacitate rezerva gaz Max.
- 250 g
- Dimensiune ambalaj
- 115x115x95 mm
- Model rezerva gaz
- Tip spray
- Picioare arzator pliabile
- Da
- Reglaj flacara
- Da
- Rezistent la vant
- Nu
- Suport arzator pliabil
- Da
Referinte specifice











