[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
aspirator cenusa 20v, volum 12l
268,68 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
DZ-FX1014-G01
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
77.33 Lei x 4 rate |
Aspiratorul de cenusa 20V, volum 12L, DZ-FX1014-G01 este un produs de uz gospodaresc pentru aspirarea cenusii reci sau a resturilor de material reci din seminee, cuptoare cu lemne, scrumiere sau gratare.
| Brand | Detoolz |
| Acumulator | Detoolz Flexi Power 20V |
| Capacitate | 12 L |
| Dimensiune | 27.5x27.5x32cm |
| Functii | Aspirare cenusa |
| Greutata bruta | 2.7 kg |
| Greutate neta | 2.3 kg |
| Maner transport | Da |
| Nivel zgomot | 75dB |
| Putere KW/W | 150 W |
| rotatii/minut | 26000 RPM |
| Tip motor | Cu perii |
| Voltaj | 20 V |
| Filtru | Filtru HEPA |
Manual de utilizare : DZ-FX1014-G01 Aspirator cenusa 20V 12L.pdf
DZ-FX1014-G01
Fisa tehnica
- Putere KW/W
- 150 W
- Greutata bruta
- 2.7 kg
- Maner transport
- Da
- Voltaj
- 20 V
- rotatii/minut
- 26000 RPM
- Filtru
- Filtru HEPA
- Acumulator
- Detoolz Flexi Power 20V
- Nivel zgomot
- 75dB
- Greutate netă
- 2.3 kg
- Functii
- Aspirare cenusa
- Capacitate
- 12 L
- brand
- Detoolz
- dimensiune
- 27.5x27.5x32cm
Referinte specifice















