[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
46,45 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002921020
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
bara izolata iz12/3f/12 002921020
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 28.5 Kg |
| tip | Tip furcă |
| Curent nominal (A) | 80 |
| Cantitate | 240 |
| Denumire clasă | Bară izolata |
| Funcție | Section rails |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 002921020 |
| Descriere | IZ12/3F/12 |
| Tensiunea nominală(V) | 500 V AC |
| Secțiune transversală nominală | 12 |
| Greutatea produsului | 0.115 kg |
| Cantitate. transport | 6720 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.115 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Utilizare cu | IZ12/3F |
| Tip accesorii | Sina de sectiune |
| Lungimea in module | 12 |
| Număr de faze | 3 |
002921020
6 Produse
Fisa tehnica
- Tensiunea nominală(V)
- 500 V
- Număr de faze
- 3
- Lungimea in module
- 12
- Tip accesorii
- Sina de sectiune
- Utilizare cu
- IZ12/3F
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.115 kg
- Cantitate. transport
- 6720
- Greutatea produsului
- 0.115 kg
- Secțiune transversală nominală
- 12
- Descriere
- IZ12/3F/12
- Cod ETI
- 002921020
- Weight
- 28.5 Kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Funcție
- Section rails
- Denumire clasă
- Bară izolata
- Curent nominal (A)
- 80 A
- Cantitate
- 240
- tip
- Tip furcă
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
222,16 lei
51,17 lei
1.078,45 lei













