[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
bara izolata iz12/3f/9 002921017
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 19.968 kg |
| tip | Tip furcă |
| Curent nominal (A) | 80 |
| Cantitate | 240 |
| Denumire clasă | Bară izolata |
| Funcție | Section rails |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 002921017 |
| Descriere | IZ12/3F/9 |
| Tensiunea nominală(V) | 500 V AC |
| Secțiune transversală nominală | 12 |
| Greutatea produsului | 0.081 kg |
| Cantitate. transport | 9600 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.081 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Utilizare cu | ETIMAT 6, ETITEC, SV, VLD01, ETIMAT P10 |
| Tip accesorii | Sina de sectiune |
| Lungimea in module | 9 |
| Număr de faze | 3 |
002921017
Fisa tehnica
- Tensiunea nominală(V)
- 500 V
- Număr de faze
- 3
- Lungimea in module
- 9
- Tip accesorii
- Sina de sectiune
- Utilizare cu
- ETIMAT 6, ETITEC, SV, VLD01, ETIMAT P10
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.081 kg
- Cantitate. transport
- 9600
- Greutatea produsului
- 0.081 kg
- Secțiune transversală nominală
- 12
- Descriere
- IZ12/3F/9
- Cod ETI
- 002921017
- Weight
- 19.968 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Funcție
- Section rails
- Denumire clasă
- Bară izolata
- Curent nominal (A)
- 80 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 240
- tip
- Tip furcă
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
86,70 lei
127,86 lei
75,77 lei
149,54 lei
252,44 lei
123,21 lei














