123,21 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
77,33 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002921150
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
bara izolata skn0021/10 002921150
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 2.08 kg |
| tip | Tip SKN |
| Cantitate | 10 |
| Denumire clasă | Bară izolata |
| Funcție | Section rails |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 002921150 |
| Descriere | SKN0021/10 |
| Greutatea produsului | 0.2 kg |
| Cantitate. transport | 39410 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.2 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Utilizare cu | ETIMAT 1N,KZS 1M |
| Tip accesorii | Sina de sectiune |
| Număr de faze | 2 |
002921150
428 Produse
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 002921150
- Descriere
- SKN0021/10
- Greutatea produsului
- 0.2 kg
- Cantitate. transport
- 39410
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.2 kg
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Utilizare cu
- ETIMAT 1N,KZS 1M
- Tip accesorii
- Sina de sectiune
- Număr de faze
- 2
- Weight
- 2.08 kg
- Denumire clasă
- Bară izolata
- Funcție
- Section rails
- Tarif vamal
- 85389099
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 10
- tip
- Tip SKN
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
556,06 lei
49,60 lei
413,52 lei
111,67 lei
46,45 lei














