33,87 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
46,45 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002921277
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
cu sina iz10/l1l2l3_l1l2l3 002921277
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 1.25 kg |
| tip | Tip furcă |
| Curent nominal (A) | 63 |
| Cantitate | 10 |
| Denumire clasă | Cu șină |
| Funcție | Section rails |
| Tarif vamal | 85369095 |
| Cod ETI | 002921277 |
| Descriere | IZ10/L1L2L3_L1L2L3 |
| Tensiunea nominală(V) | 500 |
| Greutatea produsului | 0.12 kg |
| Cantitate. transport | 5830 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.12 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85369095 |
| Utilizare cu | EFI4 + ETIMAT 6, ETIMAT P10 |
| Tip accesorii | Sina Cu |
002921277
228 Produse
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 002921277
- Tip accesorii
- Sina Cu
- Utilizare cu
- EFI4 + ETIMAT 6, ETIMAT P10
- Logistic_Tarif vamal
- 85369095
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.12 kg
- Cantitate. transport
- 5830
- Greutatea produsului
- 0.12 kg
- Tensiunea nominală(V)
- 500 V
- Descriere
- IZ10/L1L2L3_L1L2L3
- Weight
- 1.25 kg
- Tarif vamal
- 85369095
- Funcție
- Section rails
- Denumire clasă
- Cu șină
- Curent nominal (A)
- 63 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 10
- tip
- Tip furcă
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
177,42 lei
74,21 lei
20,38 lei
26,00 lei











