[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
111,67 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004773130
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
38.00 Lei x 4 rate |
Comutator camera CS 40 15 U 004773130
| Cod ETI | 004773130 |
| Descriere | CS 40 15 U |
| Denumire clasă | Comutator camera |
| Număr de poli | 2 |
| Curent termic Ith (A) | 40 |
| Curent nominal operational Ie AC-21 at 400V (A) | 40 |
| Tensiunea maxima de operare (V AC) | 480 |
| Montare | Panou |
| Tensiune nominala de izolare (V) | 690 |
| Tarif vamal | 85363030 |
| logis_net_width | 65 mm |
| logis_net_height | 65 mm |
| logis_net_depth | 33 mm |
| Cantitate | 40 |
| Greutate | 10.4 kg |
| Cantitate. transport | 2760 |
| Logistic_Tarif vamal | 85363030 |
| Logistic_logis_net_width | 65 mm |
| Logistic_logis_net_height | 65 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 33 mm |
004773130
10 Produse
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85363030
- Curent nominal operational Ie AC-21 at 400V (A)
- 40
- Curent termic Ith (A)
- 40
- Tensiunea maxima de operare (V AC)
- 480
- Tensiune nominala de izolare (V)
- 690
- Logistic_logis_net_depth
- 33 mm
- Logistic_logis_net_height
- 65 mm
- Logistic_logis_net_width
- 65 mm
- logis_net_depth
- 33 mm
- logis_net_height
- 65 mm
- logis_net_width
- 65 mm
- Cantitate. transport
- 2760
- Descriere
- CS 40 15 U
- Cod ETI
- 004773130
- Weight
- 10.4 kg
- Tarif vamal
- 85363030
- Denumire clasă
- Comutator camera
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 40
- Montare
- Panou
- numar de poli
- 2
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
38,59 lei
386,51 lei
49,60 lei
1.603,82 lei














