425,52 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Barieră de protecție ESC-DFM/700 003903017
| Cod ETI | 003903017 |
| Descriere | ESC-DFM/700 |
| Denumire clasă | Barieră de protecție |
| Accesorii funcționale | Izolație roșie de conexiuni transversale - poduri |
| Utilizare cu | 28 x 32mm (ESC-CBC.16, ESC-CBC.35) |
| Culoare | Roșu |
| Greutatea produsului | 0.001 kg |
| Tarif vamal | 85389099 |
| logis_net_width | 1 mm |
| logis_net_height | 28 mm |
| logis_net_depth | 32 mm |
| Cantitate | 50 |
| Greutate | 0.041 kg |
| Cantitate. transport | 386450 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.001 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Logistic_logis_net_width | 1 mm |
| Logistic_logis_net_height | 28 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 32 mm |
003903017
Fisa tehnica
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.001 kg
- Accesorii funcționale
- Izolație roșie de conexiuni transversale - poduri
- Utilizare cu
- 28 x 32mm (ESC-CBC.16, ESC-CBC.35)
- Logistic_logis_net_depth
- 32 mm
- Logistic_logis_net_height
- 28 mm
- Logistic_logis_net_width
- 1 mm
- logis_net_depth
- 32 mm
- logis_net_height
- 28 mm
- logis_net_width
- 1 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Cantitate. transport
- 386450
- Greutatea produsului
- 0.001 kg
- Descriere
- ESC-DFM/700
- Cod ETI
- 003903017
- Weight
- 0.041 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Denumire clasă
- Barieră de protecție
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 50
- Culoare
- Rosu
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
130,96 lei
556,06 lei
113,23 lei













