22,86 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Barieră de protecție ESC-DFU/4/R 003903013
| Cod ETI | 003903013 |
| Descriere | ESC-DFU/4/R |
| Denumire clasă | Barieră de protecție |
| Accesorii funcționale | Partiții roșii |
| Utilizare cu | ESC-CBC.2... ESC-CBC.16 |
| Culoare | Roșu |
| Greutatea produsului | 0.005 kg |
| Tarif vamal | 85389099 |
| logis_net_height | 52 mm |
| logis_net_depth | 62 mm |
| Cantitate | 50 |
| Greutate | 0.293 kg |
| Cantitate. transport | 386450 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.005 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Logistic_logis_net_height | 52 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 62 mm |
003903013
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 386450
- Accesorii funcționale
- Partiții roșii
- Utilizare cu
- ESC-CBC.2... ESC-CBC.16
- Logistic_logis_net_depth
- 62 mm
- Logistic_logis_net_height
- 52 mm
- logis_net_depth
- 62 mm
- logis_net_height
- 52 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.005 kg
- Greutatea produsului
- 0.005 kg
- Descriere
- ESC-DFU/4/R
- Cod ETI
- 003903013
- Weight
- 0.293 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Denumire clasă
- Barieră de protecție
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 50
- Culoare
- Rosu
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
32,29 lei













