[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Bază ERB2-T 002473012
| Cod ETI | 002473012 |
| Descriere | ERB2-T |
| Denumire clasă | Bază |
| Accesorii funcționale | Socluri plug-in |
| Utilizare cu | ERM2 |
| Categorie | Socluri si accesorii pentru ERM |
| Greutatea produsului | 0.064 kg |
| Tarif vamal | 85364900 |
| logis_net_width | 27 mm |
| logis_net_height | 76 mm |
| logis_net_depth | 80 mm |
| Cantitate | 100 |
| Greutate | 6.5 kg |
| Cantitate. transport | 3600 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.064 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85364900 |
| Logistic_logis_net_width | 27 mm |
| Logistic_logis_net_height | 76 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 80 mm |
002473012
Fisa tehnica
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.064 kg
- Accesorii funcționale
- Socluri plug-in
- Utilizare cu
- ERM2
- Logistic_logis_net_depth
- 80 mm
- Logistic_logis_net_height
- 76 mm
- Logistic_logis_net_width
- 27 mm
- logis_net_depth
- 80 mm
- logis_net_height
- 76 mm
- logis_net_width
- 27 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85364900
- Cantitate. transport
- 3600
- Greutatea produsului
- 0.064 kg
- Descriere
- ERB2-T
- Cod ETI
- 002473012
- Weight
- 6.5 kg
- Tarif vamal
- 85364900
- Denumire clasă
- Bază
- Cantitate
- 100
- categorie
- Socluri si accesorii pentru ERM
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
38,59 lei
92,94 lei
24,43 lei















