51,17 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Bază MERB-M 002473036
| Cod ETI | 002473036 |
| Descriere | MERB-M |
| Denumire clasă | Bază |
| Accesorii funcționale | Socluri plug-in |
| Utilizare cu | MER2 |
| Categorie | Socluri si accesorii pentru MER2 |
| Greutatea produsului | 0.045 kg |
| Tarif vamal | 85364900 |
| logis_net_width | 16 mm |
| logis_net_height | 78 mm |
| logis_net_depth | 67 mm |
| Cantitate | 80 |
| Greutate | 4.63 kg |
| Cantitate. transport | 2880 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.045 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85364900 |
| Logistic_logis_net_width | 16 mm |
| Logistic_logis_net_height | 78 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 67 mm |
002473036
Fisa tehnica
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.045 kg
- Accesorii funcționale
- Socluri plug-in
- Utilizare cu
- MER2
- Logistic_logis_net_depth
- 67 mm
- Logistic_logis_net_height
- 78 mm
- Logistic_logis_net_width
- 16 mm
- logis_net_depth
- 67 mm
- logis_net_height
- 78 mm
- logis_net_width
- 16 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85364900
- Cantitate. transport
- 2880
- Greutatea produsului
- 0.045 kg
- Descriere
- MERB-M
- Cod ETI
- 002473036
- Weight
- 4.63 kg
- Tarif vamal
- 85364900
- Denumire clasă
- Bază
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 80
- categorie
- Socluri si accesorii pentru MER2
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
377,51 lei
124,76 lei
















