[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
91,38 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002323017
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
baza sigurante diii e33 63a ezv 3p+zp 002323017
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 12.5 kg |
| Dimensiuni | E33 |
| numar de poli | 3 |
| tip | EZV/3 |
| Curent nominal (A) | 63 |
| Cantitate | 24 |
| Tip montaj | Base plate mounting |
| marime | DIII |
| Denumire clasă | Bază siguranțe |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 002323017 |
| Descriere | DIII E33 63A EZV 3p+ZP |
| Greutatea produsului | 0.512 kg |
| Cantitate. transport | 720 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.512 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| logis_net_width | 148 mm |
| logis_net_height | 80 mm |
| logis_net_depth | 56 mm |
| Logistic_logis_net_width | 148 mm |
| Logistic_logis_net_height | 80 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 56 mm |
| Tensiune nominală AC (V) | 500 |
| Conectare | M5 |
002323017
Fisa tehnica
- Descriere
- DIII E33 63A EZV 3p+ZP
- Conectare
- M5
- Tensiune nominală AC (V)
- 500 V
- Logistic_logis_net_depth
- 56 mm
- Logistic_logis_net_height
- 80 mm
- Logistic_logis_net_width
- 148 mm
- logis_net_depth
- 56 mm
- logis_net_height
- 80 mm
- logis_net_width
- 148 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.512 kg
- Cantitate. transport
- 720
- Greutatea produsului
- 0.512 kg
- Cod ETI
- 002323017
- Weight
- 12.5 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Denumire clasă
- Bază siguranțe
- Curent nominal (A)
- 63 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 24
- Tip montaj
- Base plate mounting
- Dimensiuni
- E33
- numar de poli
- 3
- tip
- EZV/3
- marime
- DIII
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
43,31 lei
3.449,31 lei
678,10 lei
177,42 lei















