[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
43,31 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002580006
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Bază siguranțe EFH 10/14 T DC 1p 002580006
| Cod ETI | 002580006 |
| Descriere | EFH 10/14 T DC 1p |
| Denumire clasă | Bază siguranțe |
| Curent nominal (A) | 63 |
| Număr de poli | 1 |
| Utilizare cu | Siguranțe CH gPV |
| Mărime | 10/14x85 T |
| Tensiune nominală DC (V) | 1500 |
| Aplicație | Instalatie fotovoltaica |
| Certificat UL | E356295 |
| Categorie de utilizare | DC-PV0 |
| Conectare | 0,75 - 50mm2 |
| Montare | 35mm DIN rail |
| Temperatura ambientala (°C) | -5...+40°C |
| Tip montaj | TH 35 |
| Standarde | IEC 60947-1, IEC 60947-3, UL 4248-1, UL 4248-19 |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cantitate | 160 |
| Greutate | 28.752 kg |
| Cantitate. transport | 2560 |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
002580006
137 Produse
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 002580006
- Certificat UL
- E356295
- Temperatura ambientala (°C)
- -5...+40°C
- Tensiune nominală DC (V)
- 1500
- Conectare
- 0,75 - 50mm2
- Categorie de utilizare
- DC-PV0
- Utilizare cu
- Siguranțe CH gPV
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Cantitate. transport
- 2560
- Standarde
- IEC 60947-1, IEC 60947-3, UL 4248-1, UL 4248-19
- Descriere
- EFH 10/14 T DC 1p
- Weight
- 28.752 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Denumire clasă
- Bază siguranțe
- Curent nominal (A)
- 63 A
- Culoare carcasa
- alb
- Aplicatie
- Instalatie fotovoltaica
- Cantitate
- 160
- Tip montaj
- TH 35
- Montare
- 35mm DIN rail
- numar de poli
- 1
- marime
- 10/14x85 T
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
86,70 lei
24,43 lei

















