[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
24,43 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002540211
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Bază siguranțe EFH 10 DC 1p LED 002540211
| Cod ETI | 002540211 |
| Descriere | EFH 10 DC 1p LED |
| Denumire clasă | Bază siguranțe |
| Curent nominal (A) | 25 |
| Număr de poli | 1 |
| Utilizare cu | Siguranțe CH gPV |
| Mărime | 10x38 |
| Tensiune nominală DC (V) | 1000 |
| Indicator | LED |
| Aplicație | Instalatie fotovoltaica |
| Certificat UL | E356295 |
| Grup de produse | soclu siguranță-JT |
| Categorie de utilizare | DC-20B |
| Conectare | 1 - 25mm2 |
| Montare | 35mm DIN rail |
| Grup Catalog | LV-Separator cu fuzibil |
| Temperatura ambientala (°C) | -5 + 40°C |
| Tip montaj | TH 35 |
| Standarde | IEC 60947-1, IEC 60947-3, UL 4248-1, UL 4248-19 |
| Greutatea produsului | 0.064 kg |
| Tarif vamal | 85389099 |
| logis_net_width | 18 mm |
| logis_net_height | 81 mm |
| logis_net_depth | 64 mm |
| Cantitate | 108 |
| Greutate | 7.672 kg |
| Cantitate. transport | 5616 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.064 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Logistic_logis_net_width | 18 mm |
| Logistic_logis_net_height | 81 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 64 mm |
002540211
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Certificat UL
- E356295
- Temperatura ambientala (°C)
- -5 + 40°C
- Grup Catalog
- LV-Separator cu fuzibil
- Grup de produse
- soclu siguranță-JT
- Indicator
- LED
- Tensiune nominală DC (V)
- 1000
- Conectare
- 1 - 25mm2
- Categorie de utilizare
- DC-20B
- Utilizare cu
- Siguranțe CH gPV
- Logistic_logis_net_depth
- 64 mm
- Logistic_logis_net_height
- 81 mm
- Logistic_logis_net_width
- 18 mm
- logis_net_depth
- 64 mm
- logis_net_height
- 81 mm
- logis_net_width
- 18 mm
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.064 kg
- Cantitate. transport
- 5616
- Greutatea produsului
- 0.064 kg
- Standarde
- IEC 60947-1, IEC 60947-3, UL 4248-1, UL 4248-19
- Descriere
- EFH 10 DC 1p LED
- Cod ETI
- 002540211
- Weight
- 7.672 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Denumire clasă
- Bază siguranțe
- Curent nominal (A)
- 25 A
- Aplicatie
- Instalatie fotovoltaica
- Cantitate
- 108
- Tip montaj
- TH 35
- Montare
- 35mm DIN rail
- numar de poli
- 1
- marime
- 10x38
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
49,60 lei
1.200,49 lei
132,51 lei
1,51 lei














