49,60 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
1.200,49 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004656573
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
310.77 Lei x 4 rate |
Comutator de transfer ATC-B 004656573
| Cod ETI | 004656573 |
| Descriere | ATC-B |
| Denumire clasă | Comutator de transfer |
| Interfata de comunicare | Nu |
| Funcție | ATS controler ATC-B |
| Montare | Door or panel |
| Domeniul de masurare a tensiunii | 0 - 500 V AC |
| Domeniul de masurare a frecventei (Hz) | 45 - 65 |
| Tensiunea de alimentare (V) | 24 V DC |
| Tarif vamal | 85364900 |
| Cantitate | 30 |
| Greutate | 6.9 kg |
| Cantitate. transport | 210 |
| Logistic_Tarif vamal | 85364900 |
004656573
4 Produse
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004656573
- Descriere
- ATC-B
- Cantitate. transport
- 210
- Logistic_Tarif vamal
- 85364900
- Interfata de comunicare
- Nu
- Domeniul de masurare a tensiunii
- 0 - 500 V AC
- Domeniul de masurare a frecventei (Hz)
- 45 - 65
- Weight
- 6.9 kg
- Denumire clasă
- Comutator de transfer
- Funcție
- ATS controler ATC-B
- Tensiunea de alimentare (V)
- 24 V DC
- Tarif vamal
- 85364900
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 30
- Montare
- Door or panel
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
27,58 lei
111,67 lei
35,44 lei
8.762,54 lei
37,01 lei
















