[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
baza sigurante pfb d01 1p led 002510012
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 11.65 kg |
| Dimensiuni | E14 |
| numar de poli | 1 |
| Curent nominal (A) | 16 |
| Cantitate | 180 |
| Tip montaj | TH 35 |
| marime | D01 |
| Denumire clasă | Bază siguranțe |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 002510012 |
| Descriere | PFB D01 1p LED |
| Greutatea produsului | 0.059 kg |
| Cantitate. transport | 4320 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.059 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| logis_net_width | 27 mm |
| logis_net_height | 68 mm |
| Logistic_logis_net_width | 27 mm |
| Logistic_logis_net_height | 68 mm |
| Tensiune nominală AC (V) | 400 |
| Tensiune nominală DC (V) | 250 |
| Grup de produse | soclu siguranță-JT |
002510012
Fisa tehnica
- Descriere
- PFB D01 1p LED
- Grup de produse
- soclu siguranță-JT
- Tensiune nominală DC (V)
- 250
- Tensiune nominală AC (V)
- 400 V
- Logistic_logis_net_height
- 68 mm
- Logistic_logis_net_width
- 27 mm
- logis_net_height
- 68 mm
- logis_net_width
- 27 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.059 kg
- Cantitate. transport
- 4320
- Greutatea produsului
- 0.059 kg
- Cod ETI
- 002510012
- Weight
- 11.65 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Denumire clasă
- Bază siguranțe
- Curent nominal (A)
- 16 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 180
- Tip montaj
- TH 35
- Dimensiuni
- E14
- numar de poli
- 1
- marime
- D01
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
168,13 lei
593,26 lei
















