[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Bază siguranțe PT 00 M8-M8 1p 004121300
| Cod ETI | 004121300 |
| Descriere | PT 00 M8-M8 1p |
| Denumire clasă | Bază siguranțe |
| Grup de produse | soclu siguranță-JT |
| Mărime | NH00 |
| Număr de poli | 1 |
| Curent nominal (A) | 160 |
| Tensiune nominală AC (V) | 690 |
| Capacitatea de rupere (AC) (kA) | 120 |
| Frecvență nominală (Hz) | 40-60 |
| Categoria supratensiunii | III |
| Montare | Screw-on |
| Standarde | IEC 60269-2 |
| Temperatura ambientala (°C) | -25... 55°C |
| Curentul termic convențional pentru siguranțe fuzibile (A) | 160A |
| Curentul termic convențional pentru siguranțe fuzibile (A) | 200A |
| Puterea disipata maxima admisa pentru sigurante fuzibile (W) | 12 |
| Modul de funcționare nominal | neîntrerupt |
| Gradul de poluare | 3 |
| Greutatea produsului | 0.13 kg |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cantitate | 75 |
| Greutate | 10.205 kg |
| Cantitate. transport | 675 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.13 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
004121300
Fisa tehnica
- Greutatea produsului
- 0.13 kg
- Modul de funcționare nominal
- neîntrerupt
- Puterea disipata maxima admisa pentru sigurante fuzibile (W)
- 12
- Curentul termic convențional pentru siguranțe fuzibile (A)
- 160A
200A - Temperatura ambientala (°C)
- -25... 55°C
- Gradul de poluare
- 3
- Categoria supratensiunii
- III
- Grup de produse
- soclu siguranță-JT
- Capacitatea de rupere (AC) (kA)
- 120 A
- Tensiune nominală AC (V)
- 690 V
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.13 kg
- Cantitate. transport
- 675
- Standarde
- IEC 60269-2
- Descriere
- PT 00 M8-M8 1p
- Cod ETI
- 004121300
- Weight
- 10.205 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Denumire clasă
- Bază siguranțe
- Curent nominal (A)
- 160 A
- Culoare carcasa
- alb
- Frecventa nominala (Hz)
- 40-60
- Cantitate
- 75
- Montare
- Screw-on
- numar de poli
- 1
- marime
- NH00
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
183,74 lei
412,02 lei
71,09 lei












