[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
126,31 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
003903214
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
41.66 Lei x 4 rate |
Bloc terminal ESC-GPA.240/FIX 003903214
| Cod ETI | 003903214 |
| Descriere | ESC-GPA.240/FIX |
| Denumire clasă | Bloc terminal |
| Montare | DIN rail (top hat rail) 35 mm, panel mount |
| Nivel | Singura |
| Tensiunea nominală(V) | 1000 |
| Tip | Blocuri terminale tip ES |
| Tensiunea nominala de rezistenta Uimp (kV) | 12 kV |
| Culoare | Grei |
| Secțiune transversală nominală | 240 |
| Curent maxim cu sectiunea transversala (mm2) | 415 |
| Curent maxim cu sectiunea maxima transversala (mm2) | none |
| Sectiunea transversala a conductorului (mm2) | 50 - 300 |
| Conexiune incrucisata | NO |
| Sectiune finala | NO |
| Greutatea produsului | 0.555 kg |
| Tarif vamal | 85369010 |
| logis_net_width | 37 mm |
| logis_net_height | 119 mm |
| logis_net_depth | 120 mm |
| Cantitate | 4 |
| Greutate | 2.144 kg |
| Cantitate. transport | 1260 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.555 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85369010 |
| Logistic_logis_net_width | 37 mm |
| Logistic_logis_net_height | 119 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 120 mm |
003903214
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 1260
- Sectiune finala
- NO
- Conexiune incrucisata
- NO
- Sectiunea transversala a conductorului (mm2)
- 50 - 300
- Curent maxim cu sectiunea maxima transversala (mm2)
- none
- Curent maxim cu sectiunea transversala (mm2)
- 415
- Nivel
- Singura
- Logistic_logis_net_depth
- 120 mm
- Logistic_logis_net_height
- 119 mm
- Logistic_logis_net_width
- 37 mm
- logis_net_depth
- 120 mm
- logis_net_height
- 119 mm
- logis_net_width
- 37 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85369010
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.555 kg
- Greutatea produsului
- 0.555 kg
- Secțiune transversală nominală
- 240
- Tensiunea nominala de rezistenta Uimp (kV)
- 12 kV
- Tensiunea nominală(V)
- 1000 V
- Descriere
- ESC-GPA.240/FIX
- Cod ETI
- 003903214
- Weight
- 2.144 kg
- Tarif vamal
- 85369010
- Denumire clasă
- Bloc terminal
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 4
- Culoare
- Grei
- Montare
- DIN rail (top hat rail) 35 mm, panel mount
- tip
- Blocuri terminale tip ES
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
2.867,39 lei
30,72 lei
22,86 lei
257,02 lei
20,38 lei










