[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Bloc terminal ESC2-DBC.2 003903053
| Cod ETI | 003903053 |
| Descriere | ESC2-DBC.2 |
| Denumire clasă | Bloc terminal |
| Montare | Șină tip DIN 35 mm |
| Nivel | Dublu |
| Tensiunea nominală(V) | 630 |
| Tip | Blocuri terminale tip ES |
| Tensiunea nominala de rezistenta Uimp (kV) | 8 kV |
| Culoare | Grei |
| Secțiune transversală nominală | 2,5 |
| Curent maxim cu sectiunea transversala (mm2) | 24 |
| Curent maxim cu sectiunea maxima transversala (mm2) | none |
| Sectiunea transversala a conductorului (mm2) | 0,2-4 |
| Conexiune incrucisata | YES |
| Sectiune finala | YES |
| Greutatea produsului | 0.016 kg |
| Tarif vamal | 85369010 |
| logis_net_width | 5 mm |
| logis_net_height | 70 mm |
| logis_net_depth | 66 mm |
| Cantitate | 120 |
| Greutate | 1.98 kg |
| Cantitate. transport | 31560 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.016 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85369010 |
| Logistic_logis_net_width | 5 mm |
| Logistic_logis_net_height | 70 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 66 mm |
003903053
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 31560
- Sectiune finala
- YES
- Conexiune incrucisata
- YES
- Sectiunea transversala a conductorului (mm2)
- 0,2-4
- Curent maxim cu sectiunea maxima transversala (mm2)
- none
- Curent maxim cu sectiunea transversala (mm2)
- 24
- Nivel
- Dublu
- Logistic_logis_net_depth
- 66 mm
- Logistic_logis_net_height
- 70 mm
- Logistic_logis_net_width
- 5 mm
- logis_net_depth
- 66 mm
- logis_net_height
- 70 mm
- logis_net_width
- 5 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85369010
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.016 kg
- Greutatea produsului
- 0.016 kg
- Secțiune transversală nominală
- 2,5
- Tensiunea nominala de rezistenta Uimp (kV)
- 8 kV
- Tensiunea nominală(V)
- 630 V
- Descriere
- ESC2-DBC.2
- Cod ETI
- 003903053
- Weight
- 1.98 kg
- Tarif vamal
- 85369010
- Denumire clasă
- Bloc terminal
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 120
- Culoare
- Grei
- Montare
- Șină tip DIN 35 mm
- tip
- Blocuri terminale tip ES
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
29,15 lei
478,66 lei

















