[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Bloc terminal ESC2-DBC.4 003903054
| Cod ETI | 003903054 |
| Descriere | ESC2-DBC.4 |
| Denumire clasă | Bloc terminal |
| Montare | Șină tip DIN 35 mm |
| Nivel | Dublu |
| Tensiunea nominală(V) | 630 |
| Tip | Blocuri terminale tip ES |
| Tensiunea nominala de rezistenta Uimp (kV) | 8 kV |
| Culoare | Grei |
| Secțiune transversală nominală | 4 |
| Curent maxim cu sectiunea transversala (mm2) | 32 |
| Curent maxim cu sectiunea maxima transversala (mm2) | none |
| Sectiunea transversala a conductorului (mm2) | 0,2-6 |
| Conexiune incrucisata | YES |
| Sectiune finala | YES |
| Greutatea produsului | 0.02 kg |
| Tarif vamal | 85369010 |
| logis_net_width | 6 mm |
| logis_net_height | 70 mm |
| logis_net_depth | 66 mm |
| Cantitate | 100 |
| Greutate | 1.93 kg |
| Cantitate. transport | 26300 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.02 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85369010 |
| Logistic_logis_net_width | 6 mm |
| Logistic_logis_net_height | 70 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 66 mm |
003903054
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 26300
- Sectiune finala
- YES
- Conexiune incrucisata
- YES
- Sectiunea transversala a conductorului (mm2)
- 0,2-6
- Curent maxim cu sectiunea maxima transversala (mm2)
- none
- Curent maxim cu sectiunea transversala (mm2)
- 32
- Nivel
- Dublu
- Logistic_logis_net_depth
- 66 mm
- Logistic_logis_net_height
- 70 mm
- Logistic_logis_net_width
- 6 mm
- logis_net_depth
- 66 mm
- logis_net_height
- 70 mm
- logis_net_width
- 6 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85369010
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.02 kg
- Greutatea produsului
- 0.02 kg
- Secțiune transversală nominală
- 4
- Tensiunea nominala de rezistenta Uimp (kV)
- 8 kV
- Tensiunea nominală(V)
- 630 V
- Descriere
- ESC2-DBC.4
- Cod ETI
- 003903054
- Weight
- 1.93 kg
- Tarif vamal
- 85369010
- Denumire clasă
- Bloc terminal
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 100
- Culoare
- Grei
- Montare
- Șină tip DIN 35 mm
- tip
- Blocuri terminale tip ES
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
1.596,38 lei
110,11 lei
58,60 lei
85,14 lei
32,29 lei
26,68 lei
121,67 lei















