[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Produse- categorii
- Electrice
- Auto & Accesorii
- Scule si Unelte
- Casa Gradina
- Decoratiuni
- Jucarii
- Cadouri Barbati
- Fotovoltaice
- Contacteaza-ne
Best in offer
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Produse- categorii
- Electrice
- Auto & Accesorii
- Scule si Unelte
- Casa Gradina
- Decoratiuni
- Jucarii
- Cadouri Barbati
- Fotovoltaice
- Contacteaza-ne
cablu otel zincat micul fermier, plastifiat, diametru 3-4.5mm, lungime 25m
74,68 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
76-MF-CB7011-G01
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Cablu otel zincat Micul Fermier, plastifiat, diametru 3-4.5mm, lungime 25m
| Brand | Micul Fermier |
| Diametru | 3-4.5mm |
| Domeniu de utilizare | Uz general |
| Greutata bruta | 1.28 kg |
| Greutate neta | 1.28 kg |
| Greutate suportata | 86 kg |
| Lungime | 25m |
| Material | Zincat plastifiat |
| Tip produs | 6 toroane a cate 9 fire rasucite+inima textila |
| Rezistenta la rupere | 1100 |
Manual de utilizare : MF-CB7010-G01 MF-CB7011-G01 MF-CB7012-G01 MF-CB7013-G01 CabluMF.pdf
76-MF-CB7011-G01
Fisa tehnica
- Greutata bruta
- 1.28 kg
- Rezistenta la rupere
- 1100
- Greutate suportata
- 86 kg
- Lungime
- 25m
- Diametru
- 3-4.5mm
- Material
- Zincat plastifiat
- Greutate netă
- 1.28 kg
- Tip Produs
- 6 toroane a cate 9 fire rasucite+inima textila
- brand
- Micul Fermier
- domeniu de utilizare
- Uz general
Referinte specifice



