[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Capac ESC-CBC.35/PT 003903012
| Cod ETI | 003903012 |
| Descriere | ESC-CBC.35/PT |
| Denumire clasă | Capac |
| Accesorii funcționale | Secțiuni de capăt |
| Utilizare cu | ESC-CBC.35 |
| Culoare | Grei |
| Greutatea produsului | 0.005 kg |
| Tarif vamal | 85389099 |
| logis_net_width | 15 mm |
| logis_net_height | 56 mm |
| logis_net_depth | 63 mm |
| Cantitate | 25 |
| Greutate | 0.14 kg |
| Cantitate. transport | 193225 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.005 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Logistic_logis_net_width | 15 mm |
| Logistic_logis_net_height | 56 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 63 mm |
003903012
Fisa tehnica
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.005 kg
- Accesorii funcționale
- Secțiuni de capăt
- Utilizare cu
- ESC-CBC.35
- Logistic_logis_net_depth
- 63 mm
- Logistic_logis_net_height
- 56 mm
- Logistic_logis_net_width
- 15 mm
- logis_net_depth
- 63 mm
- logis_net_height
- 56 mm
- logis_net_width
- 15 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Cantitate. transport
- 193225
- Greutatea produsului
- 0.005 kg
- Descriere
- ESC-CBC.35/PT
- Cod ETI
- 003903012
- Weight
- 0.14 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Denumire clasă
- Capac
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 25
- Culoare
- Grei
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
91,38 lei
413,52 lei













