[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Capac ESC2-DBC.4/PT 003903056
| Cod ETI | 003903056 |
| Descriere | ESC2-DBC.4/PT |
| Denumire clasă | Capac |
| Accesorii funcționale | Secțiuni de capăt |
| Utilizare cu | ESC2-DBC4 |
| Culoare | Grei |
| Greutatea produsului | 0.005 kg |
| Tarif vamal | 85389099 |
| logis_net_width | 2 mm |
| logis_net_height | 70 mm |
| logis_net_depth | 66 mm |
| Cantitate | 25 |
| Greutate | 0.087 kg |
| Cantitate. transport | 193225 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.005 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Logistic_logis_net_width | 2 mm |
| Logistic_logis_net_height | 70 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 66 mm |
003903056
Fisa tehnica
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.005 kg
- Accesorii funcționale
- Secțiuni de capăt
- Utilizare cu
- ESC2-DBC4
- Logistic_logis_net_depth
- 66 mm
- Logistic_logis_net_height
- 70 mm
- Logistic_logis_net_width
- 2 mm
- logis_net_depth
- 66 mm
- logis_net_height
- 70 mm
- logis_net_width
- 2 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Cantitate. transport
- 193225
- Greutatea produsului
- 0.005 kg
- Descriere
- ESC2-DBC.4/PT
- Cod ETI
- 003903056
- Weight
- 0.087 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Denumire clasă
- Capac
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 25
- Culoare
- Grei
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
82,01 lei
1.544,29 lei
99,18 lei
80,45 lei
86,70 lei
246,74 lei
74,21 lei















