398,51 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Capac protecție ESC-PRP/8 003903043
| Cod ETI | 003903043 |
| Descriere | ESC-PRP/8 |
| Denumire clasă | Capac protecție |
| Accesorii funcționale | Capac in forma de U pentru protecția conexiunilor |
| Utilizare cu | ESC-POF 6 ESC-PMP, 10 cm (ESC-CBC.35... ESC-GPA.70) |
| Greutatea produsului | 0.002 kg |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cantitate | 10 |
| Greutate | 0.032 kg |
| Cantitate. transport | 200000 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.002 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
003903043
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 003903043
- Descriere
- ESC-PRP/8
- Greutatea produsului
- 0.002 kg
- Cantitate. transport
- 200000
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.002 kg
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Utilizare cu
- ESC-POF 6 ESC-PMP, 10 cm (ESC-CBC.35... ESC-GPA.70)
- Accesorii funcționale
- Capac in forma de U pentru protecția conexiunilor
- Weight
- 0.032 kg
- Denumire clasă
- Capac protecție
- Tarif vamal
- 85389099
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 10
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
174,32 lei
24,43 lei
177,42 lei
247,87 lei















