[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
257,02 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004661511
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
74.41 Lei x 4 rate |
Capac protecție LBS-TS4P/3200 004661511
| Cod ETI | 004661511 |
| Descriere | LBS-TS4P/3200 |
| Denumire clasă | Capac protecție |
| Utilizare cu | Comutator de sarcină LBS |
| Grup Catalog | Accesorii pentru comutator de sarcină LBS |
| Tarif vamal | 39269097 |
| logis_net_width | 492 mm |
| logis_net_height | 444 mm |
| logis_net_depth | 3 mm |
| Cantitate | 1 |
| Greutate | 0.35 kg |
| Cantitate. transport | 2000 |
| Logistic_Tarif vamal | 39269097 |
| Logistic_logis_net_width | 492 mm |
| Logistic_logis_net_height | 444 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 3 mm |
004661511
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 39269097
- Grup Catalog
- Accesorii pentru comutator de sarcină LBS
- Utilizare cu
- Comutator de sarcină LBS
- Logistic_logis_net_depth
- 3 mm
- Logistic_logis_net_height
- 444 mm
- Logistic_logis_net_width
- 492 mm
- logis_net_depth
- 3 mm
- logis_net_height
- 444 mm
- logis_net_width
- 492 mm
- Cantitate. transport
- 2000
- Descriere
- LBS-TS4P/3200
- Cod ETI
- 004661511
- Weight
- 0.35 kg
- Tarif vamal
- 39269097
- Denumire clasă
- Capac protecție
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
466,76 lei














