[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Capac protecție PZP PT 2-1 004129023
| Cod ETI | 004129023 |
| Descriere | PZP PT 2-1 |
| Denumire clasă | Capac protecție |
| Tensiune nominală AC (V) | 690 |
| Greutatea produsului | 0.063 kg |
| Tarif vamal | 39269097 |
| Cantitate | 90 |
| Greutate | 6.155 kg |
| Cantitate. transport | 810 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.063 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 39269097 |
004129023
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004129023
- Descriere
- PZP PT 2-1
- Greutatea produsului
- 0.063 kg
- Cantitate. transport
- 810
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.063 kg
- Logistic_Tarif vamal
- 39269097
- Tensiune nominală AC (V)
- 690 V
- Weight
- 6.155 kg
- Denumire clasă
- Capac protecție
- Tarif vamal
- 39269097
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 90
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
91,38 lei
2.431,31 lei
43,31 lei
77,33 lei
1.852,36 lei












