2.825,71 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
43,31 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004661480
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Mâner LBS-DH160/B 004661480
| Cod ETI | 004661480 |
| Descriere | LBS-DH160/B |
| Denumire clasă | Mâner |
| Utilizare cu | Comutator de sarcină LBS |
| Grup Catalog | Accesorii pentru comutator de sarcină LBS |
| Tarif vamal | 39269097 |
| logis_net_width | 101 mm |
| logis_net_height | 40 mm |
| logis_net_depth | 50 mm |
| Cantitate | 25 |
| Greutate | 2.275 kg |
| Cantitate. transport | 2000 |
| Logistic_Tarif vamal | 39269097 |
| Logistic_logis_net_width | 101 mm |
| Logistic_logis_net_height | 40 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 50 mm |
004661480
24 Produse
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 39269097
- Grup Catalog
- Accesorii pentru comutator de sarcină LBS
- Utilizare cu
- Comutator de sarcină LBS
- Logistic_logis_net_depth
- 50 mm
- Logistic_logis_net_height
- 40 mm
- Logistic_logis_net_width
- 101 mm
- logis_net_depth
- 50 mm
- logis_net_height
- 40 mm
- logis_net_width
- 101 mm
- Cantitate. transport
- 2000
- Descriere
- LBS-DH160/B
- Cod ETI
- 004661480
- Weight
- 2.275 kg
- Tarif vamal
- 39269097
- Denumire clasă
- Mâner
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 25
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
130,96 lei
6.991,46 lei
5,94 lei
189,89 lei














