[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Capac terminal CLBS-TS40 1P 004661429
| Cod ETI | 004661429 |
| Descriere | CLBS-TS40 1P |
| Denumire clasă | Capac terminal |
| Funcție | Terminal shroud 1P (16-40A) |
| Utilizare cu | CLBS 16-40 |
| Tarif vamal | 39269097 |
| logis_net_width | 15 mm |
| logis_net_height | 109 mm |
| logis_net_depth | 50 mm |
| Cantitate | 200 |
| Greutate | 1.6 kg |
| Cantitate. transport | 20000 |
| Logistic_Tarif vamal | 39269097 |
| Logistic_logis_net_width | 15 mm |
| Logistic_logis_net_height | 109 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 50 mm |
004661429
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 20000
- Utilizare cu
- CLBS 16-40
- Logistic_logis_net_depth
- 50 mm
- Logistic_logis_net_height
- 109 mm
- Logistic_logis_net_width
- 15 mm
- logis_net_depth
- 50 mm
- logis_net_height
- 109 mm
- logis_net_width
- 15 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 39269097
- Descriere
- CLBS-TS40 1P
- Cod ETI
- 004661429
- Weight
- 1.6 Kg
- Tarif vamal
- 39269097
- Funcție
- Terminal shroud 1P (16-40A)
- Denumire clasă
- Capac terminal
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 200
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
250,92 lei
85,14 lei
1.594,89 lei
21,28 lei














