185,28 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Capac terminal CLBS-TS80 3P 004661427
| Cod ETI | 004661427 |
| Descriere | CLBS-TS80 3P |
| Denumire clasă | Capac terminal |
| Funcție | Terminal shroud 3P (63-80A) |
| Utilizare cu | CLBS 63-80 |
| Tarif vamal | 39269097 |
| logis_net_width | 53 mm |
| logis_net_height | 109 mm |
| logis_net_depth | 50 mm |
| Cantitate | 125 |
| Greutate | 2.5 kg |
| Cantitate. transport | 6250 |
| Logistic_Tarif vamal | 39269097 |
| Logistic_logis_net_width | 53 mm |
| Logistic_logis_net_height | 109 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 50 mm |
004661427
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004661427
- Descriere
- CLBS-TS80 3P
- Cantitate. transport
- 6250
- Logistic_Tarif vamal
- 39269097
- logis_net_width
- 53 mm
- logis_net_height
- 109 mm
- logis_net_depth
- 50 mm
- Logistic_logis_net_width
- 53 mm
- Logistic_logis_net_height
- 109 mm
- Logistic_logis_net_depth
- 50 mm
- Utilizare cu
- CLBS 63-80
- Weight
- 2.5 kg
- Denumire clasă
- Capac terminal
- Funcție
- Terminal shroud 3P (63-80A)
- Tarif vamal
- 39269097
- Cantitate
- 125
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
32,29 lei
44,88 lei












