49,60 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Capac terminal FLBS-TS630 3P 004661830
| Cod ETI | 004661830 |
| Descriere | FLBS-TS630 3P |
| Denumire clasă | Capac terminal |
| Utilizare cu | Comutator de sarcină cu siguranțe fuzibile FLBS |
| Tarif vamal | 39269097 |
| logis_net_width | 253 mm |
| logis_net_height | 112 mm |
| logis_net_depth | 40 mm |
| Cantitate | 1 |
| Greutate | 0.57 kg |
| Cantitate. transport | 150 |
| Logistic_Tarif vamal | 39269097 |
| Logistic_logis_net_width | 253 mm |
| Logistic_logis_net_height | 112 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 40 mm |
004661830
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004661830
- Descriere
- FLBS-TS630 3P
- Cantitate. transport
- 150
- Logistic_Tarif vamal
- 39269097
- logis_net_width
- 253 mm
- logis_net_height
- 112 mm
- logis_net_depth
- 40 mm
- Logistic_logis_net_width
- 253 mm
- Logistic_logis_net_height
- 112 mm
- Logistic_logis_net_depth
- 40 mm
- Utilizare cu
- Comutator de sarcină cu siguranțe fuzibile FLBS
- Weight
- 0.57 kg
- Denumire clasă
- Capac terminal
- Tarif vamal
- 39269097
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
646,84 lei
1.657,40 lei
119,48 lei













