[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
96,06 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002569001
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
comutator auxiliar ps efd14 & vlc14 002569001
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 0.4 kg |
| Cantitate | 10 |
| Denumire clasă | Comutator auxiliar |
| Tarif vamal | 85365080 |
| Cod ETI | 002569001 |
| Descriere | PS EFD14 & VLC14 |
| Cantitate. transport | 2400 |
| Logistic_Tarif vamal | 85365080 |
| logis_net_width | 11 mm |
| logis_net_height | 90 mm |
| logis_net_depth | 55 mm |
| Logistic_logis_net_width | 11 mm |
| Logistic_logis_net_height | 90 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 55 mm |
| Utilizare cu | VLC 14 |
| Tip accesorii | Comuator auxiliar PS |
| Accesorii grup de produse | Separator cu fuzibil VLC,EFD |
002569001
10 Produse
Fisa tehnica
- logis_net_width
- 11 mm
- Accesorii grup de produse
- Separator cu fuzibil VLC,EFD
- Tip accesorii
- Comuator auxiliar PS
- Utilizare cu
- VLC 14
- Logistic_logis_net_depth
- 55 mm
- Logistic_logis_net_height
- 90 mm
- Logistic_logis_net_width
- 11 mm
- logis_net_depth
- 55 mm
- logis_net_height
- 90 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85365080
- Cantitate. transport
- 2400
- Descriere
- PS EFD14 & VLC14
- Cod ETI
- 002569001
- Weight
- 0.4 kg
- Tarif vamal
- 85365080
- Denumire clasă
- Comutator auxiliar
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 10
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
130,96 lei
30,72 lei
















