[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
119,48 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004773115
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
39.95 Lei x 4 rate |
Comutator camera CS 40 52 U 004773115
| Cod ETI | 004773115 |
| Descriere | CS 40 52 U |
| Denumire clasă | Comutator camera |
| Număr de poli | 2 |
| Curent termic Ith (A) | 40 |
| Curent nominal operational Ie AC-21 at 400V (A) | 40 |
| Tensiunea maxima de operare (V AC) | 480 |
| Montare | Panou |
| Tensiune nominala de izolare (V) | 690 |
| Tarif vamal | 85363030 |
| logis_net_width | 65 mm |
| logis_net_height | 65 mm |
| logis_net_depth | 33 mm |
| Cantitate | 40 |
| Greutate | 11 kg |
| Cantitate. transport | 2760 |
| Logistic_Tarif vamal | 85363030 |
| Logistic_logis_net_width | 65 mm |
| Logistic_logis_net_height | 65 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 33 mm |
004773115
33 Produse
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85363030
- Curent nominal operational Ie AC-21 at 400V (A)
- 40
- Curent termic Ith (A)
- 40
- Tensiunea maxima de operare (V AC)
- 480
- Tensiune nominala de izolare (V)
- 690
- Logistic_logis_net_depth
- 33 mm
- Logistic_logis_net_height
- 65 mm
- Logistic_logis_net_width
- 65 mm
- logis_net_depth
- 33 mm
- logis_net_height
- 65 mm
- logis_net_width
- 65 mm
- Cantitate. transport
- 2760
- Descriere
- CS 40 52 U
- Cod ETI
- 004773115
- Weight
- 11 Kg
- Tarif vamal
- 85363030
- Denumire clasă
- Comutator camera
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 40
- Montare
- Panou
- numar de poli
- 2
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
71,09 lei
177,42 lei
71,09 lei
40,16 lei


















