678,10 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
capac terminal nbs-prs 100-250af 3p 004673235
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 0.422 kg |
| Cantitate | 48 |
| Inaltime (mm) | 136 mm |
| Denumire clasă | Capac terminal |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 004673235 |
| Descriere | NBS-PRS 100-250AF 3P |
| Cantitate. transport | 1440 |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Utilizare cu | NBS 100-250AF |
| Adâncime (mm) | 182 mm |
| qty | 4 pcs |
| volume | 2.772 dm3 |
| Accesorii funcționale | Sealable terminal cover PRS 3p |
004673235
8 Produse
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004673235
- Descriere
- NBS-PRS 100-250AF 3P
- Cantitate. transport
- 1440
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Utilizare cu
- NBS 100-250AF
- Adâncime (mm)
- 182 mm
- qty
- 4 pcs
- volume
- 2.772 dm3
- Accesorii funcționale
- Sealable terminal cover PRS 3p
- Weight
- 0.422 kg
- Denumire clasă
- Capac terminal
- Tarif vamal
- 85389099
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 48
- Inaltime (mm)
- 136 mm
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
2.161,93 lei
413,52 lei
40,16 lei
222,16 lei













