[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
ciocan rotopercutor 2.2j cu acumulator 20v/4ah
615,54 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
DZ-SE133
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
164.23 Lei x 4 rate |
Ciocanul rotopercutor 2.2J cu acumulator 20V/4Ah, Detoolz DZ-SE133 este usor de utilizat pentru operatii de rotopercutie, daltuire, gaurire in beton sau altele similare, pentru gaurirea fara percutie in lemn, metal, plastic, ceramica si operatii de insurubare piulite/suruburi necesare in cazul constructiilor noi, sau in lucrari de renovare.
Caracteristici ciocanul rotopercutor 2.2J cu acumulator 20V/4Ah, Detoolz DZ-SE133:
• Constructie robusta, din materiale de fabricatie de cea mai buna calitate, usoare si rezistente pentru o durata de viata extinsa;
• Maner cauciucat moale, pentru o prindere sigura si sporirea confortului in utilizare;
• Maner lateral din aluminiu, pentru o prindere sigura si sporirea confortului in utilizare;
• Incarcator rapid. Motor fara perii pentru o durata de viata extinsa;
• Lumina de lucru cu LED 1 treapta de rotatie;
• Mandrina rapida fara cheie cu autostrangere;
• Inversor al sensului de rotatie foarte util la deblocarea sculei sau la strangerea/desfacerea mandrinei rapide.
Limite operare
• Otel: Ø13mm;
• Lemn: Ø30mm;
• Beton: Ø22mm;
Continut colet ciocanul rotopercutor 2.2J cu acumulator 20V/4Ah, Detoolz DZ-SE133:
• Ciocan rotopercutor;
• Maner lateral cu tija adancime;
• 1 acumulator;
• Incarcator pentru acumulatori;
• Manual de instructiuni;
• Cutie de transport BMC.
| Brand | Detoolz |
| Capacitate acumulator | 4 Ah |
| Cuplu maxim | 60 Nm |
| Frecventa | 50 Hz |
| Lovituri percutie/min | 0-3600bpm |
| Tensiune | 220 V |
| Tensiune acumulator | 20 V |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tip produs | Ciocan rotopercutor cu acumulator |
Manual de utilizare : DZ-SE133 Ciocan rotopercutor cu acumulator RO.pdf
DZ-SE133
Fisa tehnica
- Tensiune acumulator
- 20 V
- Capacitate acumulator
- 4 Ah
- Lovituri percutie/min
- 0-3600bpm
- Cuplu maxim
- 60 Nm
- Tip Produs
- Ciocan rotopercutor cu acumulator
- brand
- Detoolz
- frecventa
- 50 Hz
- tensiune
- 220 V
- tip acumulator
- Li-Ion
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
107,77 lei
20,76 lei
271,37 lei301,52 lei




















