1.338,89 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
ciocanele pentru moara nr. 5
270,08 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
GF-2572
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
77.68 Lei x 4 rate |
Ciocanele pentru moara nr. 5, Micul Fermier GF-2572
| Brand | Micul Fermier |
| Greutata bruta | 1.77 kg |
| Greutate neta | 1.77 kg |
| Grosime cutit | 2.5 mm |
| Inaltime cutit | 2.5 mm |
| Latime cutit | 26 mm |
| Lungime cutit | 70 mm |
| Material produs | Otel |
| Numar ciocanele | 10 buc |
| Pana pentru fixare | 2 buc |
GF-2572
Fisa tehnica
- Greutata bruta
- 1.77 kg
- Numar ciocanele
- 10 buc
- Material produs
- Otel
- Grosime cutit
- 2.5 mm
- Inaltime cutit
- 2.5 mm
- Latime cutit
- 26 mm
- Lungime cutit
- 70 mm
- Pana pentru fixare
- 2 buc
- Greutate netă
- 1.77 kg
- brand
- Micul Fermier
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
40,13 lei
231,73 lei
190,33 lei
29,30 lei
















