[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
clema de legatura ezr 35mm2 002923041
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 2.1 kg |
| Cantitate | 100 |
| Denumire clasă | Clemă de legatură |
| Tarif vamal | 85369010 |
| Cod ETI | 002923041 |
| Descriere | EZR 35mm2 |
| Greutatea produsului | 0.021 kg |
| Cantitate. transport | 17000 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.021 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85369010 |
| logis_net_width | 13 mm |
| logis_net_height | 28 mm |
| logis_net_depth | 22 mm |
| Logistic_logis_net_width | 13 mm |
| Logistic_logis_net_height | 28 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 22 mm |
| Utilizare cu | EZR |
| Tip accesorii | Terminal pentru bară și terminal de nul EZR |
| Accesorii grup de produse | Soclu siguranțe fuzibile D |
002923041
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85369010
- Accesorii grup de produse
- Soclu siguranțe fuzibile D
- Tip accesorii
- Terminal pentru bară și terminal de nul EZR
- Utilizare cu
- EZR
- Logistic_logis_net_depth
- 22 mm
- Logistic_logis_net_height
- 28 mm
- Logistic_logis_net_width
- 13 mm
- logis_net_depth
- 22 mm
- logis_net_height
- 28 mm
- logis_net_width
- 13 mm
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.021 kg
- Cantitate. transport
- 17000
- Greutatea produsului
- 0.021 kg
- Descriere
- EZR 35mm2
- Cod ETI
- 002923041
- Weight
- 2.1 kg
- Tarif vamal
- 85369010
- Denumire clasă
- Clemă de legatură
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 100
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
48,02 lei
74,21 lei
















