67,97 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
66,40 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002069001
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
comutator auxiliar ps efi - md 002069001
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 0.6 kg |
| Frecventa nominala (Hz) | 50/60 |
| Curent nominal (A) | 6 |
| Cantitate | 12 |
| Denumire clasă | Comutator auxiliar |
| Funcție | Contact auxiliar |
| Tarif vamal | 85365080 |
| Cod ETI | 002069001 |
| Descriere | PS EFI - MD |
| Tensiunea nominală(V) | 230 |
| Secțiune transversală nominală | 1-2.5 |
| Standarde | EN 62019 |
| Cantitate. transport | 624 |
| Logistic_Tarif vamal | 85365080 |
| logis_net_width | 9 mm |
| logis_net_height | 88 mm |
| logis_net_depth | 63 mm |
| Logistic_logis_net_width | 9 mm |
| Logistic_logis_net_height | 88 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 63 mm |
| Utilizare cu | EFI (16-80 A) |
| Număr contacte NO | 1 |
| Număr de contacte NC | 1 |
002069001
12 Produse
Fisa tehnica
- Standarde
- EN 62019
- Număr de contacte NC
- 1
- Număr contacte NO
- 1
- Utilizare cu
- EFI (16-80 A)
- Logistic_logis_net_depth
- 63 mm
- Logistic_logis_net_height
- 88 mm
- Logistic_logis_net_width
- 9 mm
- logis_net_depth
- 63 mm
- logis_net_height
- 88 mm
- logis_net_width
- 9 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85365080
- Cantitate. transport
- 624
- Secțiune transversală nominală
- 1-2.5
- Tensiunea nominală(V)
- 230 V
- Descriere
- PS EFI - MD
- Cod ETI
- 002069001
- Weight
- 0.6 kg
- Tarif vamal
- 85365080
- Funcție
- Contact auxiliar
- Denumire clasă
- Comutator auxiliar
- Curent nominal (A)
- 6 A
- Culoare carcasa
- alb
- Frecventa nominala (Hz)
- 50/60
- Cantitate
- 12
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
114,79 lei
69,53 lei
151,09 lei
102,31 lei
249,39 lei
1.200,49 lei
698,93 lei

















