[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
102,31 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004773212
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
35.65 Lei x 4 rate |
Comutator camera CS 16 135 PN 004773212
| Cod ETI | 004773212 |
| Descriere | CS 16 135 PN |
| Denumire clasă | Comutator camera |
| Număr de poli | 3 |
| Curent termic Ith (A) | 16 |
| Curent nominal operational Ie AC-21 at 400V (A) | 16 |
| Tensiunea maxima de operare (V AC) | 400 |
| Montare | Montaj pe suprafata (perete) |
| Tensiune nominala de izolare (V) | 690 |
| Tarif vamal | 85363030 |
| logis_net_width | 65 mm |
| logis_net_height | 85 mm |
| logis_net_depth | 98 mm |
| Cantitate | 44 |
| Greutate | 11.22 kg |
| Cantitate. transport | 2376 |
| Logistic_Tarif vamal | 85363030 |
| Logistic_logis_net_width | 65 mm |
| Logistic_logis_net_height | 85 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 98 mm |
004773212
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85363030
- Curent nominal operational Ie AC-21 at 400V (A)
- 16
- Curent termic Ith (A)
- 16
- Tensiunea maxima de operare (V AC)
- 400
- Tensiune nominala de izolare (V)
- 690
- Logistic_logis_net_depth
- 98 mm
- Logistic_logis_net_height
- 85 mm
- Logistic_logis_net_width
- 65 mm
- logis_net_depth
- 98 mm
- logis_net_height
- 85 mm
- logis_net_width
- 65 mm
- Cantitate. transport
- 2376
- Descriere
- CS 16 135 PN
- Cod ETI
- 004773212
- Weight
- 11.22 kg
- Tarif vamal
- 85363030
- Denumire clasă
- Comutator camera
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 44
- Montare
- Montaj pe suprafata (perete)
- numar de poli
- 3
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
177,42 lei
293,61 lei
3.605,58 lei
21,28 lei
146,45 lei














