[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
1.825,58 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
001692499
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
467.37 Lei x 4 rate |
Comutator cu siguranță HVL 4a 1P 2xM12 1600 001692499
| Cod ETI | 001692499 |
| Descriere | HVL 4a 1P 2xM12 1600 |
| Denumire clasă | Comutator cu siguranță |
| Mărime | NH4a |
| Curent nominal (A) | 1600 |
| Număr de poli | 1 |
| Tensiune nominală AC (V) | 690 |
| Categorie de utilizare | AC-22B |
| Conectare | M16 |
| Montare | Screw-on |
| Grup de produse | Separator orizontal pentru siguranțe fuzibile |
| Greutatea produsului | 5.8 kg |
| Tarif vamal | 85365080 |
| Cantitate | 1 |
| Greutate | 5.303 kg |
| Cantitate. transport | 138 |
| Logistic_Greutatea produsului | 5.8 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85365080 |
001692499
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 001692499
- Grup de produse
- Separator orizontal pentru siguranțe fuzibile
- Conectare
- M16
- Categorie de utilizare
- AC-22B
- Tensiune nominală AC (V)
- 690 V
- Logistic_Tarif vamal
- 85365080
- Logistic_Greutatea produsului
- 5.8 kg
- Cantitate. transport
- 138
- Greutatea produsului
- 5.8 kg
- Descriere
- HVL 4a 1P 2xM12 1600
- Weight
- 5.303 kg
- Tarif vamal
- 85365080
- Denumire clasă
- Comutator cu siguranță
- Curent nominal (A)
- 1600 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
- Montare
- Screw-on
- numar de poli
- 1
- marime
- NH4a
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
1.513,03 lei
124,76 lei
26,00 lei















