169,68 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
225,23 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002271004
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
66.45 Lei x 4 rate |
comutator cu siguranta stv d02 63a 3p 002271004
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 14.04 kg |
| numar de poli | 3 |
| Curent nominal (A) | 63 |
| Cantitate | 32 |
| Tip montaj | TH 35 |
| marime | D02 |
| Denumire clasă | Comutator cu siguranță |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 002271004 |
| Descriere | STV D02 63A 3p |
| Greutatea produsului | 0.42 kg |
| Cantitate. transport | 768 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.42 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| logis_net_width | 80 mm |
| logis_net_height | 89 mm |
| logis_net_depth | 67 mm |
| Logistic_logis_net_width | 80 mm |
| Logistic_logis_net_height | 89 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 67 mm |
| Tensiune nominală AC (V) | 400 |
| Categorie de utilizare | AC-22A |
| Tensiune nominală DC (V) | 110 |
| Grup de produse | separator siguranță-JT |
002271004
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 768
- Grup de produse
- separator siguranță-JT
- Tensiune nominală DC (V)
- 110
- Categorie de utilizare
- AC-22A
- Tensiune nominală AC (V)
- 400 V
- Logistic_logis_net_depth
- 67 mm
- Logistic_logis_net_height
- 89 mm
- Logistic_logis_net_width
- 80 mm
- logis_net_depth
- 67 mm
- logis_net_height
- 89 mm
- logis_net_width
- 80 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.42 kg
- Greutatea produsului
- 0.42 kg
- Descriere
- STV D02 63A 3p
- Cod ETI
- 002271004
- Weight
- 14.04 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Denumire clasă
- Comutator cu siguranță
- Curent nominal (A)
- 63 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 32
- Tip montaj
- TH 35
- numar de poli
- 3
- marime
- D02
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
3.605,58 lei
1.713,95 lei
99,18 lei


















