956,41 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
350,28 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004122038
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
97.77 Lei x 4 rate |
Comutator cu siguranță TL1-1/9/1000V/PV 004122038
| Cod ETI | 004122038 |
| Descriere | TL1-1/9/1000V/PV |
| Denumire clasă | Comutator cu siguranță |
| Curent nominal (A) | 160 |
| Mărime | NH1 |
| Tensiune nominală DC (V) | 1000 |
| Grup de produse | separator siguranță-JT |
| Conectare | M10 |
| Tarif vamal | 85365080 |
| logis_net_width | 69 mm |
| logis_net_height | 230 mm |
| logis_net_depth | 119 mm |
| Cantitate | 1 |
| Greutate | 1.07 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85365080 |
| Logistic_logis_net_width | 69 mm |
| Logistic_logis_net_height | 230 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 119 mm |
004122038
2 Produse
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85365080
- Grup de produse
- separator siguranță-JT
- Tensiune nominală DC (V)
- 1000
- Conectare
- M10
- Logistic_logis_net_depth
- 119 mm
- Logistic_logis_net_height
- 230 mm
- Logistic_logis_net_width
- 69 mm
- logis_net_depth
- 119 mm
- logis_net_height
- 230 mm
- logis_net_width
- 69 mm
- Descriere
- TL1-1/9/1000V/PV
- Cod ETI
- 004122038
- Weight
- 1.07 kg
- Tarif vamal
- 85365080
- Denumire clasă
- Comutator cu siguranță
- Curent nominal (A)
- 160 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
- marime
- NH1
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
114,79 lei
211,40 lei
132,51 lei
46,45 lei














