5,94 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
624,52 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004122036
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
166.48 Lei x 4 rate |
Comutator cu siguranță TL1-1/9/1200V 004122036
| Cod ETI | 004122036 |
| Descriere | TL1-1/9/1200V |
| Denumire clasă | Comutator cu siguranță |
| Curent nominal (A) | 250 |
| Mărime | 1XL |
| Tensiune nominală AC (V) | 1200 |
| Tensiune nominală DC (V) | 1000 |
| Grup de produse | separator siguranță-JT |
| Conectare | M10 |
| Tarif vamal | 85365080 |
| logis_net_width | 78 mm |
| logis_net_height | 291 mm |
| logis_net_depth | 125 mm |
| Cantitate | 1 |
| Greutate | 1.395 kg |
| Cantitate. transport | 300 |
| Logistic_Tarif vamal | 85365080 |
| Logistic_logis_net_width | 78 mm |
| Logistic_logis_net_height | 291 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 125 mm |
004122036
8 Produse
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85365080
- Grup de produse
- separator siguranță-JT
- Tensiune nominală DC (V)
- 1000
- Conectare
- M10
- Tensiune nominală AC (V)
- 1200 V
- Logistic_logis_net_depth
- 125 mm
- Logistic_logis_net_height
- 291 mm
- Logistic_logis_net_width
- 78 mm
- logis_net_depth
- 125 mm
- logis_net_height
- 291 mm
- logis_net_width
- 78 mm
- Cantitate. transport
- 300
- Descriere
- TL1-1/9/1200V
- Cod ETI
- 004122036
- Weight
- 1.395 kg
- Tarif vamal
- 85365080
- Denumire clasă
- Comutator cu siguranță
- Curent nominal (A)
- 250 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
- marime
- 1XL
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
413,52 lei
51,17 lei
49,60 lei

















