[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Comutator integrat SV 116 1p 16A 002423121
| Cod ETI | 002423121 |
| Descriere | SV 116 1p 16A |
| Denumire clasă | Comutator integrat |
| Funcție | Comutatoare de sarcină |
| Curent nominal (A) | 16 |
| Greutatea produsului | 0.08 kg |
| Tarif vamal | 85365080 |
| logis_net_width | 18 mm |
| logis_net_height | 88 mm |
| logis_net_depth | 74 mm |
| Cantitate | 108 |
| Greutate | 9.8 kg |
| Cantitate. transport | 5616 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.08 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85365080 |
| Logistic_logis_net_width | 18 mm |
| Logistic_logis_net_height | 88 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 74 mm |
002423121
Fisa tehnica
- Greutatea produsului
- 0.08 kg
- Logistic_logis_net_depth
- 74 mm
- Logistic_logis_net_height
- 88 mm
- Logistic_logis_net_width
- 18 mm
- logis_net_depth
- 74 mm
- logis_net_height
- 88 mm
- logis_net_width
- 18 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85365080
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.08 kg
- Cantitate. transport
- 5616
- Descriere
- SV 116 1p 16A
- Cod ETI
- 002423121
- Weight
- 9.8 kg
- Tarif vamal
- 85365080
- Funcție
- Comutatoare de sarcină
- Denumire clasă
- Comutator integrat
- Curent nominal (A)
- 16 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 108
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
269,21 lei
16.512,12 lei
35,44 lei
67,97 lei














