[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
157,29 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004656703
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
49.42 Lei x 4 rate |
condensator lpc 3 kvar, 400v, 50hz 004656703
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 0.82 kg |
| tip | Uscat |
| Cantitate | 1 |
| Denumire clasă | Condensator |
| Tarif vamal | 85321000 |
| Cod ETI | 004656703 |
| Descriere | LPC 3 kVAr, 400V, 50Hz |
| Tensiunea nominală(V) | 400 |
| Cantitate. transport | 976 |
| Logistic_Tarif vamal | 85321000 |
| logis_net_width | 60 mm |
| logis_net_height | 210 mm |
| logis_net_depth | 60 mm |
| Logistic_logis_net_width | 60 mm |
| Logistic_logis_net_height | 210 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 60 mm |
| Putere nominală (kW) | 3 |
| Capacitate nominală (Uf) | 3x19,9 |
| Tipul conexiunii | Tipul terminalului |
004656703
34 Produse
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85321000
- Tipul conexiunii
- Tipul terminalului
- Capacitate nominală (Uf)
- 3x19,9
- Putere nominală (kW)
- 3
- Logistic_logis_net_depth
- 60 mm
- Logistic_logis_net_height
- 210 mm
- Logistic_logis_net_width
- 60 mm
- logis_net_depth
- 60 mm
- logis_net_height
- 210 mm
- logis_net_width
- 60 mm
- Cantitate. transport
- 976
- Tensiunea nominală(V)
- 400 V
- Descriere
- LPC 3 kVAr, 400V, 50Hz
- Cod ETI
- 004656703
- Weight
- 0.82 kg
- Tarif vamal
- 85321000
- Denumire clasă
- Condensator
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
- tip
- Uscat
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
4,08 lei
13,07 lei
2.434,29 lei














