[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
928,13 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004656796
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
242.54 Lei x 4 rate |
condensator lpc 40 kvar, 525v, 50hz 004656796
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 5.28 kg |
| tip | Uscat |
| Cantitate | 1 |
| Denumire clasă | Condensator |
| Tarif vamal | 85321000 |
| Cod ETI | 004656796 |
| Descriere | LPC 40 kVAr, 525V, 50Hz |
| Tensiunea nominală(V) | 525 |
| Cantitate. transport | 152 |
| Logistic_Tarif vamal | 85321000 |
| logis_net_width | 136 mm |
| logis_net_height | 310 mm |
| logis_net_depth | 136 mm |
| Logistic_logis_net_width | 136 mm |
| Logistic_logis_net_height | 310 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 136 mm |
| Putere nominală (kW) | 40 |
| Capacitate nominală (Uf) | 3x154,0 |
| Tipul conexiunii | Borna surub |
004656796
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85321000
- Tipul conexiunii
- Borna surub
- Capacitate nominală (Uf)
- 3x154,0
- Putere nominală (kW)
- 40
- Logistic_logis_net_depth
- 136 mm
- Logistic_logis_net_height
- 310 mm
- Logistic_logis_net_width
- 136 mm
- logis_net_depth
- 136 mm
- logis_net_height
- 310 mm
- logis_net_width
- 136 mm
- Cantitate. transport
- 152
- Tensiunea nominală(V)
- 525 V
- Descriere
- LPC 40 kVAr, 525V, 50Hz
- Cod ETI
- 004656796
- Weight
- 5.28 kg
- Tarif vamal
- 85321000
- Denumire clasă
- Condensator
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
- tip
- Uscat
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
20,38 lei
121,67 lei
212,94 lei
1.852,36 lei













