413,52 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Contact de acoperire ZP PT 1-1 004129012
| Cod ETI | 004129012 |
| Descriere | ZP PT 1-1 |
| Denumire clasă | Contact de acoperire |
| Tensiune nominală AC (V) | 690 |
| Greutatea produsului | 0.069 kg |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cantitate | 60 |
| Greutate | 4.935 kg |
| Cantitate. transport | 1200 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.069 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
004129012
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004129012
- Descriere
- ZP PT 1-1
- Greutatea produsului
- 0.069 kg
- Cantitate. transport
- 1200
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.069 kg
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Tensiune nominală AC (V)
- 690 V
- Weight
- 4.935 kg
- Denumire clasă
- Contact de acoperire
- Tarif vamal
- 85389099
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 60
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
16,55 lei
21,28 lei
197,57 lei
185,28 lei
336,67 lei















